Kurumsal

Güvenilir Proje Ortağınız

En üst kalitede, rekabet edebilir bir fiyatta ve zamanında teslim şartlarının gerekliliğini ilke olarak kabul eden ISO 9001-2008 ve ISO 14001-2004 belgeleri ile üretimini belgeleyen ‘’APR’’ 1992 yılında Yönetim Kurulu Başkanımız ‘’Fuhat KARSLI’’  tarafından İstanbul da kurulmuştur. 2003 yılında ürün grubuna çelik yapıları ekleyerek APR METAL ve Kent Mobilyaları adı altında yeniden yapılandırılmıştır.

2013 yılında tamamlanan İstanbul-Pendik-Şeyhli ’deki 3.000 M2 kapalı 750 m2 açık alana sahip yeni fabrikasına taşınarak ticari faaliyetine sürdürmektedir.

O günden bu güne sahip olduğumuz deneyim ve alanında yetkin çalışanlarımızla birlikte Hizmetlerimizde her zaman kalitelilik,sürdürülebilirlik  verimlilik gibi ilkelere önem vererek Çeşitli Avrupa Ülkelerine ve Ülkemizin çok sayıda kentine hizmet etmeye devam ediyoruz.

 

Kurumsal

apr-metal-1639233383

Türkiye’nin birçok ilinde yaptığı çok sayıda yaya üst geçit, hangar, çelik yapı sanayi siteleri, billboardlar, totemler ve otobüs durakları ve Karayollarında ve şehir merkezlerinde bulunan Yön tabelaları  ile ülkemiz sanayisine ve kentlerin yaşanabilir hale gelmesine katkı sağlamaya devam etmektedir.

 

Misyonumuz

Apr Metal ve Kent Mobilyaları olarak çalışmalarımıza sektörün girdi ihtiyaçlarına ve kalite beklentilerine uyumlu düzenleme ve değişiklikleri hayata geçirme konusunda, gittikçe artan iş hacmiyle faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Giderek artan kalite bilincine sahip tüketicilerimize teknolojik gelişmeleri de takip ederek düşük maliyetlerde, uzman personellerimiz ile istenen zaman ve yerde rekabetçi fiyatlar sunan konusunda isim yapmış bir firma olarak faaliyetlerine sürdürmekteyiz.

Vizyonumuz

Firmamızın ürün ve hizmet cetvelini genişletmeye odaklı düşüncelerimize bağlı olarak sürekli olarak Ürün ve imalat konusunda büyümeyi hedeflemekteyiz.

Ulaşabildiğimiz her alanda Çelik Konstürksiyon yapılarla alternatif sunarak hizmet alanlarımızı genişletmeyi gaye edinmiş olarak bu bağlamda hedeflerimize ulaşmak için durmaksızın çalışmaktayız.

Önümüzdeki 10 yıl içerisinde ki hedeflerimizin başında’ da bu alanda Her türlü Çelik Konstrüksiyon üretimi,imalatı ve montaj süreçlerinin başından sonuna olmak üzere her uygulamayı kendi bünyemizde’ ki hizmetlerimizle gerçekleştirebilmek geliyor,hayallerimizi anlamlandırdığınız için teşekkür ederiz.

 

 

Yönetim Kurulu Başkanımızın Mesajı ;

 

Bugün Ülkemizin ve Çeşitli Dünya Devletlerinin ‘’Çelik Konstriksüyon İmalat ve Montajı Alanında’’

Üretim ve İmalat konusunda en önde gelen şirketlerinden biri olmanın mutluluğunu ve onurunu yaşıyoruz.

Şartlar Ne olursa olsun söz  konusu ‘’Vatanımıza Hizmet’’ etmek olduğunda çıkar ve menfaat gözetmeksizin

Var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz

Geleceğe yeni nesil ile hazırlanıyoruz.

 

Tüm bu süreçte bizi destekleyen değerli iş ortaklarımıza, işini tutkuyla yapan çalışanlarımıza, işbirliğini değerli kılan müşteri ve tedarikçilerimize teşekkür ediyoruz.

‘’APR METAL VE KENT MOBİLYALARI SANAYİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ’’

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

FUHAT KARSLI

Sertifikalarımız
ISO 9001
ISO 9001
ISO 14001
ISO 14001
ISO 27001
ISO 27001
ISO 45001
ISO 45001
QS 3834
QS 3834
QS 16664
QS 16664
UPQ EN 1090-1
UPQ EN 1090-1
UPQ EN 1090-2
UPQ EN 1090-2
Marka
Marka