Kent Mobilyaları

Kent Mobilyaları

APR METAL olarak şehirlerimizi daha yaşanabilir ve konforlu hale getirebilmek için,Kıymetli İş Ortaklarımız ve alanında Uzman Personellerimiz ile Üretim,imalat,montaj hizmetlerimize uzun yıllardır ara vermeden devam ediyoruz.

Kamu mekanlarında yer alan, toplumsal yaşam gereksinimlerini karşılayan, özellikli uzmanlaşmış yapı ve örgütlenmeleri ifade eden kentsel donatımları büyük özveri ve çalışma gayreti ile kentlerimizle buluşturuyoruz.

 Kent mobilyaları kentsel yaşamı daha zevkli ve anlamlı kılmaya, kentsel konfor ve kentsel estetik yaratmaya olanak tanırlar.

Kent Mobilyaları

Kent Mobilyaları, toplum yaşamını kolaylaştıran, kullanıcıların beğeni ve desteğini kazanan, kentsel ve kırsal alanda iç ve dış mekânlarda, işlevsel, güvenli ve sağlıklı ortamların oluşumu üzerinde etkili, özgün tasarım ürünleridir.

Kent Mobilyaları için gerekli bir takım tasarım ölçütleri vardır. Bunlar doğru ve uygun olarak kullanıldığında kentlinin yaşam kalitesini artırıcı tasarımlar ortaya çıkmaktadır. Bu tasarım sürecinde oluşturulan donatı elemanları kentlerin kimliğini, mimari yapı ile uyumunu ve imgesel özelliklerini bünyesinde bulunduracaktır. Kent mobilyası tasarımı, üretimi, pazarlaması ve alana yerleştirilmek üzere seçiminde; çevre bilinci, görsel ve mimari bütünlüğün yanı sıra, toplumsal gereksinimlere yönelik durum değerlendirmelerinin yapılması,uygulamanın başarısı için oldukça gereklidir.

Günümüzde Kent Mobilyaları'nın sahip olması gereken işlev, estetik, biçim, malzeme, renk, doku ve algılanabilirlik gibi ölçütlere sürdürülebilirlik de eklenmiştir.

Ürünlerimizin İşlevsellik ve konfor adına aldığı takdirlerle gurur duyuyor,Çalışmalarımıza İlk gün ki Özveriyle devam ediyoruz.